MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13546121
nr 1354 6121
Fåtölj
Böjträ, Sadelgjord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:17:34
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)